Classic Music

Aleksander Palej

Alexander Zemtsov (viola) D.Britanija

Asmik Grigorian

Camilla Hoitenga

Christian Lindberg

Davidas Geringas

Denis Shapovalov

Evgeny Starodubtsev

Gleb Pyšniak

Ippolitov-Ivanov Piano Quartet (Maskva)

Karen Bentley Pollick

Maria Fedotova

Misao Hatozaki

Nick Jones

Nora Petročenko

Pavel Giunter

Roger Vigulf

Stephane Poyet

Volkmar Zimmermann

"GOYA" Styginių Kvartetas

(Lietuvių) Arvydas Malcys

Albertas Navickas

Algimantas Raudonikis

Algirdas Martinaitis

Almatiduo

Anatolijus Šenderovas

David's Song (2008)

Andrius Puplauskis

Fagotas Lietuviskai (2009)

Andrius Radziukynas

Antanas Jasenka

Ancient Songs (2009)

Antanas Kučinskas

Kilpu Katalogas (2005)

Parasite (2009)

Armonas-Uss Duo

Artūras Bumšteinas

Berniukų ir Jauniuolių Choras "Ažuoliukas"

Bronius Kutavičius

Choras "Aidija"

Choras "Jauna Muzika"

Dalia Dėdinskaitė

Dalia Raudonikytė

Darius Mažintas

Daumantas Kirilauskas

The Old Photo Box (2010)

Donatas Prusevičius

Duo Strimaitis

Egidija Medekšaitė

Egidijus Ališauskas

Faustas Latėnas

Samba Lacrimarum (2006)

Feliksas Bajoras

Fortepijoninis "Trio Kaskados"

Fortepijoninis Trio "Fort Vio"

Gediminas Rimkus-Rimkevičius

Giedrius Gelgotas

Giedrius Puskuningis

Giedrius Svilainis

Gintaras Januševičius

Gintaras Samsonas

Gintaras Sodeika

Goda Gedvilaitė

Ieva Prudnikovaitė

Indrė Baikštytė

Jonas Jurkūnas

Jonas Sakalauskas

Jurgis Juozapaitis

Jurgis Karnavičius

Jurgita Mieželytė

Justina Repečkaitė

Justė Janulytė

Jūratė Baltramiejūnaitė

Kamerinis Choras "Brevis"

Kasparas Uinskas

Chopin (2006)

Kauno Simfoninis Orkestras

Kauno Styginių Kvartetas

Klaipėdos Kamerinis Orkestras

Kristina Vasiliauskaitė

Sapnu zemelapis

Kristupo Medinių Pučiamųjų Instrumentų Kvintetas

LR VRM RPO Orkestras

Laimis Vilkončius

Lietuvos Kamerinis Orkestras

Lietuvos Nacionalinis Simfoninis Orkestras

Lietuvos Obojų Kvintetas

Lietuvos Valstybinis Simfoninis Orkestras

Lina Lapelytė

Linas Paulauskis

Staraja Vera (2009)

Linas Rimša

Sutartines Party (2009)

Loreta Narvilaitė

Marius Baranauskas

Kalbėjimas (2007)

Marius Salynas

Martynas Bialobžeskis

Mindaugas Backus

El Cello (2006)

Music For two Pianos (2006)

Pas de deux (2007)

Pianos (2007)

Pas de deux (2008)

Mindaugas Urbaitis

Musica Humana

Mūza Rubackytė

Onutė Narbutaitė

Osvaldas Balalakauskas

Petras Geniušas

Rafailas Karpis

Raimondas Sviackevičius

Raminta Šerkšnytė

Vortex (2007)

Ramūnas Motiekaitis

Remigijus Merkelys

Rita Mačiliūnaitė

Ričardas Kabelis

Robertas Beinaris

Rokas Zubovas

Rusnė Mataitytė

Rytis Mažulis

Cum Essem Parvulus (2004)

Form Is Emptiness (2007)

Rūta Vitkauskaitė

Saulius Astrauskas

Senosios Muzikos Ansamblis "Banchetto Musicale"

Snieguolė Dikčiūtė

Styginių Kvartetas "Chordos"

Styginių kvartetas "Art Vio"

Teisutis Makačinas

Titas Petrikis

Tomas Juzeliūnas

VDU Kamerinis Orkestras

Vaida Beinarienė

Valstybinis Pučiamųjų Instrumentų Orkestras "Trimitas"

Valstybinis Vilniaus Kvartetas

Vidmantas .Bartulis

Viktorija Miškūnaitė

Vilniaus Fagotynas

Vykintas Baltakas

Vytautas Barkauskas

Vytautas Germanavičius

Komp LT tradiciniams Ins. (2008)

Vytautas Juozapaitis

Vytautas Klova

Vytautas Laurušas

Discorso Concitato (2007)

Discorsi (2009)

Vytautas V.Jurgutis

Zita Bružaitė

Čiurlionio Kvartetas

Šarūnas Nakas

Nuoga (2007)

Šv.Kristoforo Kamerinis Orkestras

Žibuoklė Martinaitytė